Звіт за вересень . Період адаптації.

Date: 7 жовтня 2021 о 09:18, Refreshed 7 жовтня 2021 о 09:22
118 views

Минула перша сесія заочного навчання в Рожнятівському ліцеї "Заочна освіта". Для здобувачів освіти 10-х класів - це досить складний етап- період адаптації

У десятикласників змінилося соціальне оточення (новий склад класу та вчителів, поява навчально- консультативних пунктів, різновікова аудиторія тощо) і система діяльності (нова навчальна ситуація нового ступеня освіти, заочна форма навчання, важливість складання заліків, зміна критеріїв оцінювання). Ситуація новизни є для будь-якої людини певною мірою тривожною, а для підлітка іноді стає проблемою. Тому вчителі Рожнятівського ліцею "Заочна освіта" будують навчальний процес, враховуючи всі соціальні потреби та віковий аспект здобувачів освіти, їхні здібності та наміри, для підвищення організованості формують навички групової взаємодії, уникають критики, не наполягають на відповідях біля дошки, дозволяють здобувачеві освіти самостійно оцінювати свою поведінку та її наслідки, надають можливість учням висловлювати свої думки, формуючи свою індивідуальність та впевненість. Класні керівники проводять виховні години, навчаючи самоаналізу, самопізнання, самокритики, навчають культури поводження у колективі, виховують такі якості як толерантність, відповідальність, самостійність.

У вересні класними керівниками та вчителями - предметниками були проведені такі виховні заходи: перший урок- бесіда " Тридцятиріччя незалежності України", круглий стіл "Хай буде мир на всій Землі", виховна година "Дорога смерті.Бабин Яр". Ми впевнені , що у подальшому майбутньому ми зможемо подолати всі труднощі адаптації та допомогти здобувачеві освіти знайти своє гідне місце у соціумі. Особливу подяку висловлюємо вчителям : Семко А.П., Зіник- Черпак Т.В., Петренку Р.В. за підготовлені матеріали та плідну співпрацю вчителя та учня.

З нетерпінням чекаємо наступної сесії!

Comments:
Only authorized users can leave comments.