Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 86 чоловік

Інформаційна прозорість і відкритість

Дата: 3 грудня 2017 о 23:21, Оновлено 28 березня 2021 о 17:09

  • НАШЕ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

...Час іде, у навчальних закладах з’являються та зникають різні форми навчання та незмінною залишається заочна, яка протягом багатьох десятиліть бере на себе нелегкі соціально-реабілітаційні функції і стає єдиною можливістю здобути освіту для учнів, що за різних умов не можуть навчатися в денних школах. Нині багато випадків, коли звичайному навчанню перешкоджають матеріальні труднощі, сімейні обставини, складність. Тому важливо, щоб підліток не залишився зовсім без освіти, щоб у найважчих життєвих обставинах він знав – у Рожнятівській  вечірній (змінній)школі   його чекають, готові допомогти.

    Зарахування учнів до класів  не обмежується віком.

  Для вступу необхідні:

1) особиста заява (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють)

2)свідоцтво про народження або паспорт (копії)

3) медична довідка встановленого зразка

4) свідоцтво про базову загальну середню освіту

Проблема над якою працює школа: " Розвиток самореалізації учнів в умовах вечірньої школи."

Мета школи: " Дати кожній молодій людині району можливість здобути якісну освіту".

 Наш девіз:  БАЧИТИ, ЧУТИ, ДОПОМАГАТИ !

Вчителі школи – це досвідчені фахівці, які вміло застосовують у своїй роботі найефективніші форми та методи навчання, враховуючи специфіку навчального закладу, режим роботи учнів.  

     Свої знання та досвід вчителі передають учням не лише на уроках, а й при проведенні факультативів.

   Співпраця учнів і вчителів при проведенні різних заходів сприяє формуванню доброзичливих стосунків між ними, заохоченню учнів до навчання, їх всебічному розвитку.

   Створюючи умови для повноцінного навчання і виховання підлітків, педколектив школи наполегливо працює над удосконаленням форм класної та позаурочної роботи. Семінари, екскурсії, інтегровані уроки, зустрічі з цікавими людьми, ряд конкурсів стали традиційними в нашій школі, це обов’язкові заходи, що плануються при складанні річного плану.

    Режим занять для учнів, які навчаються без відриву від виробництва, встановлюється адміністрацією школи з урахуванням конкретних умов праці учнів на підприємствах, в організаціях, установах. В залежності від кількості учнів це можуть бути групові або індивідуальні навчальні консультації, що проводяться вчителями за затвердженим розкладом. 

      Заочники навчаються в старшій школі 3 роки, що пов’язано з режимом занять. Та за наявності достатнього або високого рівня навчальних досягнень бажаючим надається право прискорено закінчити школу, про що педагогічною радою приймається відповідне рішення.

       Державна підсумкова атестація та звільнення від неї заочників здійснюється у встановленому законодавством порядку, тому випускники заочних класів отримують такі ж  атестати про повну загальну середню освіту, як і випускники денних класів. Крім того, учні заочних класів можуть нагороджуватись похвальними листами, грамотами, золотими та срібними медалями.

ЗНО учні вечірніх шкіл

здають за потребою чи бажанням!

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ЗДАЧІ ЗНО ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ВЕЧІРНЬОЇ ШКОЛИ

Умови і порядок здачі ЗНО для випускників вечірньої школи

    Говорячи про школу, в першу чергу ми представляємо маленьких учнів, що з рюкзаками за плечима йдуть на уроки, а після закінчення школи виходять з неї подорослішали молодими людьми. І вже потім починають здійснювати свій подальший "класичний" життєвий план: вступити до вищого навчального закладу, опанувати спеціальність, знайти роботу... Проте також відомо, що не всі ситуації складаються однаково, не всі життя схожі одне на інше.

Буває, що з якихось причин людині ще будучи дитиною не вдалося повністю закінчити навчання в школі і не вдалося отримати початкову і середню освіту.

Подібні ситуації були також відомі ще в далекому минулому. Для того, щоб у всіх без винятку людей, які закінчили і котрі не закінчили середню освіту в шкільному віці, була можливість отримати її, заснували спеціальні заклади - вечірні школи.

Вечірні школи - це навчальні заклади, де вік учня, починаючи з 15 років, не має значення. В основному, учнями таких шкіл стають вже зрілі люди, яким для роботи або з особистих причин необхідно "заповнити" цю прогалину своєї біографії.

Спочатку вечірні школи носили в собі за мету дати освіту в першу чергу всьому юному робочому поколінню, яке було змушене якомога раніше починати свою трудову діяльність. В наші дні вечірні школи як і раніше допомагають людям з незакінченою шкільною освітою пройти цей важливий етап в житті. Також багато хто вдається до допомоги вечірніх шкіл не тільки через паралельну роботу, а й через паралельне навчання в інших навчальних закладах.

Заняття в вечірній школі йдуть зазвичай ввечері (як і випливає з назви), починається годині о 14:00-15:00, коригуючись під завантажені графіки більшості учнів. Також навчання може проходити як в денний, так і в заочній формі.

Вечірні школи - це не пережиток минулого. Вони, як і раніше, існують і справно допомагають багатьом здобути середню освіту. А так як вік викладачів і вік учнів часто різнитися не так сильно, то процес навчання набуває відтінку дружньої бесіди і допомоги (на рівних), що тільки покращує взаємини "Учитель - Учень" і допомагає краще засвоювати нові знання, а також сприяє створенню нових знайомств і дружніх відносин.

Багато хто вирішує вступити до вечірньої школи, зокрема, тому що документ про повну загальну середню освіту дає право подавати заяву на зовнішнє незалежне тестування. А ЗНО - це вже крок до здобуття вищої освіти. Можна навіть не пояснювати, яку значну роль відіграє в нашому житті вища освіта. Крім розширення кругозору та розуміння світу навколо себе, вища освіта також дає можливість отримання керівних посад. Звичайно, не малу частину в такому рішенні беруть особисті якості самої людини, однак наявність диплома про вищу освіту все ж спрощує багато речей на шляху по кар'єрних сходах.
 
Умови і порядок здачі ЗНО для випускників вечірньої школи


Випускники вечірніх шкіл, також як і випускники звичайних, мають право здавати зовнішнє незалежне оцінювання. І також після отримання результатів мають право на вступ до вищих навчальних закладів.

Спершу, для реєстрації на ЗНО необхідно уважно ознайомитися з правилами прийому всіх ВНЗ, які зацікавили, і сформувати список тих предметів, які є запитуваними на обрану спеціальність. Саме з обраних предметів абітурієнти і складатимуть тестування (зверніть увагу, що максимальна кількість предметів на ЗНО у 2018 році - 4).

Для подачі самої заяви на ЗНО необхідно зібрати кілька документів. Зазвичай це: реєстраційна картка, копія паспорта (або свідоцтва про народження) та копія документа про здобуття повної середньої освіти. Всі документи повинні бути завірені за допомогою напису «згідно з оригіналом» і особистого підпису.

Сформувати реєстраційну картку кожен абітурієнт може за допомогою сайту українського центру оцінювання якості освіти.
Після формування переліку необхідних документів для подальших маніпуляцій абітурієнти передають його людині, відповідальній за реєстрацію в тому закладі, в якому вони зараз навчаються. У разі виникнення додаткових питань завжди можна звернутися або в пункт реєстрації, або в поточний навчальний заклад.

Широко розповсюджені думки - "якщо в дитинстві вже упустив свій шанс закінчити навчання, то вже ніколи не наздоженеш"; "Роки йдуть, а здатність вчитися з часом тільки зменшується". Частково ці твердження можна назвати вірними: те, що можна упустити в дитинстві, в дорослому житті не завжди повернеш, однак навчання і пізнання чогось нового не залежать від віку повністю і безповоротно. При належній старанності і прагненні до мети, навіть будучи сивочолим старим, можна осилити нову для себе програму. Головне не здаватися, а шукати додаткові допоміжні шляхи.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.