Екстернат 2021-2022

Дата: 16 січня 2022 о 18:10, Оновлено 16 січня 2022 о 18:11

РОЖНЯТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЗАОЧНА ОСВІТА»

РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від    04.10.2021  р.                                    смт.Рожнятів                          № 49

Про організацію екстернату

у 2021- 2022 навчальному році

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, затвердженого  Наказом Міністерства освіти і науки України  12 січня 2016 року N 8 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019 року N 955) зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 серпня, 2019 р. за N 852/33823, керуючись п. 4 Порядком  проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018    № 1369, зареєстрованого  в  Міністерстві  юстиції  України 02.01.2019  за  № 8/32979, на підставі заяв здобувачів освіти

НАКАЗУЮ:

1. ОРГАНІЗУВАТИ для колишнього учня Рожнятівської вечірньої (змінної) ЗОШ ІІІ ступеня   Шпака Миколи Володимировича екстернатну форму навчання та провести державну підсумкову атестацію за курс повної загальної середньої освіти.

2. Провести річне оцінювання за 12 клас та державну підсумкову атестацію   за курс повної загальної середньої освіти  учням 11 класів  Рожнятівського НКП – Семенковій Жанні Сергіївні, Дирів Анні-Марії Іванівні та  Ясенського НКП  Тимків Надії –Віті Русланівні.

3. Призначити відповідальною за проведення екстернату методиста Рожнятівського ліцею «Заочна освіта» Кушнірчук О.М.

4. Методисту Рожнятівського ліцею «Заочна освіта»  Кушнірчук О.М.:

1. Ознайомити здобувачів освіти та  їхнії батьків з Положенням про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти  щодо порядку організації навчання.
    2.   Скласти та затвердити індивідуальний навчальний план, графік проведення консультацій та контрольних робіт із навчальних предметів.
    3.   Забезпечити ведення у ліцеї відповідної документації (заяви, накази про зарахування на навчання екстернів, розклади проведення консультацій з предметів, державної підсумкової атестації, протоколи проведення державної підсумкової атестації з базових навчальних дисциплін, класний журнал з обліком результатів державної підсумкової атестації екстерна).
    4. Здійснити відповідні записи до алфавітної книги та книги обліку руху учнів.
    5. Забезпечити збереження контрольних (письмових) робіт річного оцінювання протягом одного року після їх проведення, а протоколів проведення річного оцінювання та державної підсумкової атестації – постійно.
  1.  Проведення річного оцінювання за курс 12 класу (до 20.05.2021) та за курс повної  освіти  (до 20.05.2021)  здійснювати виключно у письмовій формі з предметів інваріантної складової робочого навчального плану.

6.  Допускати до проходження державної підсумкової атестації, незалежно від того, які бали отримав учень за результатами річного оцінювання.

7.    Здійснювати державну підсумкову атестацію екстернів  за курс повної загальної середньої освіти виключно з тих предметів, що  визначені Міністерством освіти і науки України.

1. Контроль за виконанням  даного наказу  залишаю за собою.

В.о. директора ліцею                                         М.М. Годованець